Evde Kullanım İçin Lazer Epilasyon Cihazı Markaları Ve Fiyatları

0
503

En İyi En Çok Yorum Alan Lazer Epilasyon Aleti Tavsiyeleri Ve Fiyatları

Siz de jilet, ağda gibi geçici tüy alma tekniklerinden bıktıysanız, lazer epilasyon aletleri ile bu probleminiza kökten çözüm bulabilirsiniz. Lazer epilasyon aletleri son teknoloji ile tasarlanmış ürünlerdendir ve istenmeyen tüylerden kurtulmanın en verimli yollarıdır.

En Çok Beğenilen Lazer Epilasyon Aletleri

Philips Lumea Advanced BRI921/00 IPL Lazer Epilasyon Aleti

Profesyonel güzellik salonlarının kullandığı yoğunlaştırılmış ışık teknolojisini (IPL) baz alan inovatif bir teknolojiyle tasarlanmıştir.Fiyatı:2.479,90 TL’dir. Ev rahatlığında, tesirli ve güvenilir bir biçimde kullanım için özel olarak geliştirilmiştır. Yapılan incelemelerla bu aygıtın yalnızca 3 program ile tüyleri %80 oranında azalttığı saptanmıştır. Bu kuvvetli sistemi eksper dermatologlarla eş güdümlü ilerleten Philips’in tüketici incelemeleri 10-15 senelik bir müddetcin ürünüdür ve bu zamanştırmalar 2000’i aşkın gönüllü şahısyle gerçekleştirilmiştir. Tüylerin yine uzamasını engellemek hedefiyle tüylerin köklerine titiz ışık atımları yapan Philips Lumea, IPL denilen bu teknolojisiyle birkaç tüketimin sonrası yararlı olmaya başlar ve sizi “tüylerim tekrar uzadı” derdinden kurtarır.

Remington IPL6750 i-Light Prestige Tüy Alma ve Lazer Epilasyon

IPL lazer teknolojisine sahiptir. Evinizde rahatça kullanabileceğiniz kadar kolaytir. Koltuk altlarında, bİkini bölgesinde, yüzde, dudaklarda, çenede, kollarda, bacaklarda yani bedenin her yerinde çıkan tüyleri yok etmek hedefiyle tercih edilebilir. Klinik testlerden geçirilmiştir. Bu aygıtla sadece 3 kere program yapan kişilerin nerdeyse hepsinde tüylerin %66 oranında azaldığı saptanmıştır. Klinik onaylıdır ve izin belgeleri FDA doğrulusunda doğrulanmıştır.Fiyatı 2.270,58 TL’dir.

Braun Silk Expert Pro 3 PL3132 Yeni Nesil IPL Cihazı (LAZER)

Tüyleri yalnızca 3 ay içinde azaltır ve tesiri kalıcıdır. Dermatolojik testlerden başarı ile geride bıraktığımız Braun Silk-expert Pro 3, nerdeyse hiç acı vermez, cilde yumUşak davranır. Şarj ya da pil gerektirmez. Fişe takılarak çalıştırılır. Cihazın esası güzellik merkezlerinde sarfedilen ışık teknolojisine dayanır. İPL yani Braun Silk-expert Yoğun Atımlı Işık tüylerden kurtulmak için net çözümdür. Klinik testleri yapılmıştır. IPL teknolojisinin tesiri en süratli biçimde kollarda ve bacaklarda görülür. Yalnızca 10 dakika içinde tesirini anında gösterir.Fiyatı 2.299,00 TL’dir

Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı

Hassas ışık atımları tüylerin köklerine tesir eder ve böylece tüylerin bir daha çıkmasına engel olunur. IPL olarak adlandırılan bu teknolojiyle birkaç programın sonrası tüylerin uzaması durur. Cihaz 14 yılda eksper dermatologların işbirliğiyle geliştirilmiştır. Profesyonel IPL teknolojisini temel alan Philips Lumea, tesirli, güvenilir ve basit bir biçimde evde lazer epilasyon yapmaya imkân tanır. Cihazı 2 haftada bir kullanan kişilerin tüylerinde 3-4 tüketimin sonrası dikkat çekici biçimde azalma bulunduğu ve pürüzsüz, ipeksi bir cilde kavuştukları öğrenilmiştir. Uygulamanın 4-8 hafta arayla yinelenmesi, pürüzsüz neticelerin korunmasını sağlayacaktır.Fiyatı: 3.269,90 TL’dir.

Rowenta EP9600 IPL Instant Soft Epilasyon Değiştirilebilen Başlıklarla

Özel döner başlığı patentli teknolojiyle geliştirilmiştır. böylece ışık atımı yapılmayan bir bölge bırakmaz ama aynı bölgeye de birden fazlaca program yapmaz. Kabloludur ve performansın azalması, epilasyonun yarım kalması gibi bir riski yoktur. Rowenta EP9600 IPL tam 150.000 atış yapma kapasitesiyle son derece kuvvetlidür. Vücudun farklı yerlerinde itimatle kullanılabilen aygıtın 2 değişik sürat ayarı bulunmaktadır. Fiyatı: 1.099,90 TL’dir.

Arzum AR5020 Sateen Touch IPL Tüy Alma Sistemi Beyaz

Kliniklerde ve profesyonel güzellik merkezlerinde dermatologların sık sık kullandığı bu epilasyon aleti vatan dışında da son derece tanınmışdir. istekm sateen touch, İPL epilasyon teknolojisiyle üretilmiştir. Hassas ışık atımları tüylerin köklerini tesirlediği için tüylerin yine uzaması olası olmaz. Sahip bulunduğu bu İPL teknolojisi yardımıyla 200 binden fazla atış yapılabilir. Uygulama esnasında aygıt herkezin bildiği ışıklardan daha yüksek enerjili bir ışık yayar. Bu nedenle gözlerinizin yüksek ışıktan zarar görmemesi için UV koruması olan özel bir gözlük kullanmanız lazım olur.Fiyatı: 2.899,00 TL’dir.