Yüz Germe Bandı Kullananlar Memnun mu Öneriyorlar mı

0
4735

Yüz germe bandı ameliyata gerek kalmadan ciltteki kırışıklıkları, sarkmaları gideren cildi gençleştirdiğini vadeden bir aparattır. Kozmetikçilerden ve internet üstünden temin edilebilir.

Yüz germe prosedürünün tek yolu ameliyat olmak değildir. Yüz germe bantları da bunun için sık sık tercih edilmektedir. Son senelerden itibaren giderek süregelenlaşan bu ürün kadınlar doğrulusunda büyük dikkat görmektedir. Kozmetik mağazalarından ya da internet alış veriş sitelerinden de rahatça alınabilmektedir. Siz de yüzünüzün şimdİki durumundan memnun değilseniz, yüz germe bandı kullanarak daha iyi bir manzara elde edebilirsiniz.

Yüz Germe Bandı Nasıl Kullanılır?

Orijinal face lifting yani yüz germe prosedürü için sarfedilen yüz germe bantları, sizi yerçekiminin tesirinden kurtaracak, 10 ila 20 yaş daha genç görünmenize yardımcı olur. Anlık netice alabileceğiniz bu ürünler, kolay tüketimi ve sunmuş olduğu natural manzara ile beklentilerinize yanıt sunar. Kaş ve boyun kitlerinin uygulanması son derece kolaydır ve uzun süreınızı almadan sizi dilediğiniz sonuca ulaştırır.

Yüz germe bandı sarkık gözleri açar, kaz ayağı çizgilerini pürüzsüz duruma getirir ve kendisine mahsus yenilikçi teknolojisiyle boyun çizgisini yaşlanma karşıtı makyaj için başarı ile sıkılaştırır.

Adım Adım Yüz Bandı Kullanımı

1.Adım

Bandı programdan evvel cildinizin temiz ve kuru olmasından emin olmanız lazım olur. Bu bandı programdan evvel, yüzünüzü yıkayıp havluyla heyeteyın. Böylece cilt makyajdan, yağdan arınmış olur.

2.Adım

Neredeyse görünmez bant şeritleri, yüzün her İki yönündeki şakaklara ve elmacık kemiği üstüne yapıştırılır. Bandın üstündeki ipler çekilir ve başın arkasından ipler birbirine bağlanır.

Yara bandı yapıştırıyormuş gibi düşünün. Bandın üstündeki ok işaretlerini izleyerek yüzünüzü ok işaretleri tarafında gerin ve yapıştırın. Bu sırada üstüne sıkıca bastırın. Bandın ipini aklınızın arka kısmına sarıp saçlarınızın altına gizleyin.

3.Adım

Yüz gerdirme bantları tek seferlik kullanım için geliştirilmiştır. Ancak taktığınız vakit tüm gün yüzünüzde durabilir. Gece uyumadan evvel menfaatilmalıdır. Ertesi gün değişik bir yüz gerdirme bandı kullanılmalıdır. Zira eski bandın yapışkanlığı kaybolmuştur ve yüzünüze yapışmayacağı için tekrardan kullanmanız esasen olası olmayacaktır.

Yüz Germe Bandı Kullananların Yorumları Nasıl?

Bu bandı kullananlar bunun geçici bir çözüm bulunduğunu, bandı kullanmadığı vakitler yüzlerinin eski durumuna döndüğünü duyurmaktedir. Hem de yüz germe bantlarındaki bantların kimi zaman cilde yapışmadığından da şikayet edenler bulunmaktadır.

Yüz Germe Bandı Makyaj ile Nasıl Kullanılır?

Yüz germe bandı makyajdan anında evvel de kullanmak mümkün. Daha sonra makyaj yapmanın sakıncası yoktur. Önce ürünün ambalajını çıkarıyoruz. Yüz germe bandımızı, kulaklarımızın üst seksiyonuna ve saç çizgimizin bulunduğu bölgeye yapıştırıyoruz. Bantın üstündeki ipleri İki doğrultudan kulaklarımızın arka kısmına getirip iyice geriyoruz. Bu esnek ipleri başnın arkasındaki kancalardan içeri geçiriyoruz.

Ardındanboyun bölgemizin daha fazlaı görünmesi için boyun gerdirme bantlarının da jelatinlerini çıkarıyoruz. İpleri boyun evresinden gerdirmek suretiyle boyun bölgemize yapıştırıyoruz. Sonra bu bandı saçlarımızla kapatıyoruz. Daha sonra makyajımıza geçebiliriz.

Yüz Gerdirme Korsesi Nedir?

Yüz gerdirme bandı ile yüz gerdirme korsesi değişik şeylerdir. Yüz gerdirme korsesi yüzü biçimlendirmek için sarfedilen bir üründür. Düzenli olarak tüketilirsa yüzü daha gergin ve sıkı gösterir. Nefes alabilen, esnek bir dokuya sahiptir. Üretiminde yüksek nitelikli likradan faydaldile getirilmektedir.
Yüz gerdirme korsesini takmak son derece kolay. Kanca ve halkalar kafaya geçirilir, bu yolla kullanmak mümkün. Uyurken, TV seyreder iken, bişi okurken veya ev işi yapar iken takılır. Çenenizi mühim derecede koruyup kalınlığını azaltır. Bu ürün yardımıyla yüz konturları tekrardan biçimlenir.
Hem de bu ürünün tekrardan kullanılması mümkün olabilir. Ilık su ve az oranda deterjanla temizlenip kendiliğinden kurumaya bırakılır. Sonra gerektiğinde aynı yüz gerdirme korsesi yine kullanmak mümkün.