Yüz Yıkama, Temizleme Köpüğü Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır Faydaları

0
918

En İyi En Çok Beğenilen Yüz Yıkama,Temizleme Köpüğü Markaları Ve Fiyatları

Cilt hijyenikliğine ilgi göstermek, sıhhatli bir cilde sahip olmanın en mühim kuralıdır. Eğer buna özen göstermezsek cildimizde kir ve yağ birİkir, sivilce, kara nokta gibi problemler meydaana gelir. Yüz temizleme köpükleri cildi yağdan ve kirden arındnehir için sarfedilen tesirli ürünlerdir. Ancak pH 5.5 değerlerine bulunduran ve kimyasal içermeyen natural yüz temizleme köpükleri seçilmelidir.

En İyi Yüz Temizleme Köpüğü Markaları Ve Fiyatları

Bioderma White Objective Foaming Cleanser 500 ml- Cilt Tonunu Eşitleyici Ve Aydınlatıcı Köpüren Temizleyici Fiyatı: 174,59 TL’dir
Nivea Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü 150 ml Fiyatı:28,00 TL’dir.
AVENE Mousse Nettoyante 150 ml – Temizleme köpüğü Fiyatı:61,20 TL’dir
Dermoskin Yüz Yıkama Köpüğü 200Ml Fiyatı: 44,16 TL’dir.
Sebamed Clear Face Yüz Temizleme Köpüğü 150 ml Fiyatı:78,75 TL’dir.
Clinique Yüz Temizleme Köpüğü fiyatı: 159 TL’dir.
Rosense Temizleme Köpüğü 200 Ml Fiyatı:25,00 TL’dir.
Yüz Temizleme Köpüğünün Faydaları Nelerdir?

Yüz yıkama köpükleri, cildi derinlemesine temizler. Kirden ve yağdan tamamıyla arındırarak cildin bakımlı görünmesini sağlar. Cildi tazeler, canlandırır ve yıpranmasını engel olur.
Üstelik bunu yapar iken cildi yormaz ve tahriş etmez.
Cildin nem seviyesinı tertipler ve kuruluğa önler.
Ciltte birikmiş olan kiri ve yağı giderir, rahatlama sağlar.
Özel formülü yardımıyla cildi yıpratmaz, bakımını yapar.
Köpük formülü son derece yumUşak ve hafiftir. Hem de hoş bir kokusu bulunmaktadır. Yüzünüzü yerlebir ederken kendinizi iyi hissettirir.
Mikro kabarcıklar sahibi olan yüz temizleme köpüğü gözenekleri temizleyerek tıkanmasını engel olur. Cildin yağ civarını dengeler. Bünyesindeki vitaminler ve amino asitler sayesinde cildi nemlendirir, yumuşatır, canlılık sunar; yani cilt sağlığını korur.
Yüz Temizleme Köpüğü Nasıl Kullanılır?

Yüz temizleme köpüğünün pompasına birkaç kez basarak avucunuza bir oran alın. Yüz ve boyun bölgenizi ıslatıp hafif bir masaj ile birlikte sürün ve ılık suyla durulayın. Bu köpük daha ilk kullanımda cildinizi tesirli bir biçimde temizleyip ferahlatacaktır. YumUşak dokusuyla sizi hiç rahatsız etmeyecektir. Cildinizin daha canlı, sıhhatli ve bakımlı görünmesini sağlayacaktır.